top of page

CODA-kurssi 13-17 vuotiaille

ma 12.6.

|

Pajulahti

Kuurojen Liitto järjestää codien kurssin yhdistyksen kanssa. Kurssilla pääset tapaamaan muita codia. Kurssiohjelmassa on luvassa kivaa toiminnallista ohjelmaa ja viittomakieliseen kulttuuriin tutustumista. Ohjaajista enemmistö koostuu codista.

CODA-kurssi 13-17 vuotiaille
CODA-kurssi 13-17 vuotiaille

Time & Location

12.6.2023 klo 12.00 – 16.6.2023 klo 12.00

Pajulahti, 15560 Pajulahti, Finland

About the Event

Kurssilla pääset tapaamaan muita codia. Kurssiohjelmassa on luvassa kivaa toiminnallista ohjelmaa ja viittomakieliseen kulttuuriin tutustumista. Ohjaajista enemmistö koostuu codista.

Tule mukaan suositulle kurssille! Mukaan mahtuu 20 nuorta. Lisätietoja ja ilmoittautumaan pääset täältä: https://kuurojenliitto.fi/tapahtuma/coda-kurssi-13-17-vuotiaille/

Google Maps were blocked due to your Analytics and functional cookie settings.

Share This Event

Yhdistyksen tavoitteena on toimia tukiverkkona kuurojen vanhempien kuuleville lapsille kaikissa elämän vaiheissa. 

CODA ry

3047609-3

bottom of page